Software Business Development Manager na rynki zagraniczne

Bielsko-Biała lub Warszawa
Pełen etat
UoP i B2B

Zgrany zespół to nasz cel, atut i powód do dumy. Szukamy ludzi nietuzinkowych, kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Ważna jest dla nas „chemia” w komunikacji między pracownikami i współpracującymi zespołami.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów końcowych oraz partnerów handlowych na rynkach zagranicznych
  • przygotowanie i przeprowadzenie prezentacji oraz demonstracja działania systemów
  • przygotowanie ofert handlowych wraz z procesem negocjacji
  • bieżąca współpraca z zespołem technicznym
  • aktywny udział w rozwoju produktów w rozumieniu wymiany doświadczeń z zespołem
  • raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego
  • odpowiedzialność za powierzony do realizacji budżet

Wymagania:

  • płynnie posługujesz się angielskim – nie ma znaczenia czy komunikujesz się po polsku czy angielsku, w obu wypadkach jesteś równie skuteczny
  • masz doświadczenie w sektorze B2B (idealnie na rynku globalnym)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży, konsultingu potwierdzone min. 3-letnim doświadczeniem

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży systemów ITSM
  • wiedza na temat aktualnej konkurencji, dostępnych systemów ITSM na rynku
  • doświadczenie techniczne związane z obsługą infrastruktury IT
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2B
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole, pełnym pasjonatów nowych technologii
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne
  • udział w ambitnych projektach
  • pracę w metodologii zwinnej
  • przyjazną atmosferę
  • ubezpieczenie grupowe
  • odpowiednie narzędzia pracy

Zastrzegamy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do rozpatrzenia aplikacji wymagane jest umieszczenie w przesłanym CV poniższej zgody w związku z aktualną rekrutacją o treści:
TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) w celu wzięcia udziału w obecnie prowadzonej rekrutacji przez INFONET PROJEKT Spółka akcyjna, ul. Towarowa 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5532087889, REGON: 072177952, KRS: 0000323192, przez okres trwania tej rekrutacji.

I opcjonalnie zgodę w związku z rekrutacją na przyszłość:
TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INFONET PROJEKT Spółka akcyjna, ul. Towarowa 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5532087889, REGON: 072177952, KRS: 0000323192.

    Po zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną