Profil firmy

Spółka Infonet Projekt SA to w 100% polska firma. Świadczy profesjonalne usługi doradcze w dziedzinie innowacyjnych technologii informatycznych. 

Jest producentem własnych rozwiązań systemowych, które z dużym sukcesem wdrażane są w największych instytucjach i firmach. Autorskie rozwiązanie do centralnego zarządzania infrastrukturą IT w postaci ITManagera zostało wdrożone u ponad 1000 klientów.

W strategii rozwoju biznesu firma skupia się na rozwijaniu kompetencji w obszarach BEZPIECZEŃSTWA, KONSULTINGU i KOMUNIKACJI (posiadając już w tej chwili rozwiązanie do komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji - Infonet COMMUNICATOR).

 

 

Wartości

Wiarygodność i zrozumienie

Wiarygodność budowana przez pełne zrozumienie oczekiwań klienta jest naszym priorytetem. Tylko w ten sposób rodzą się zaufanie i biznesowe więzi.

Otwartość i elastyczność

Najpierw słuchamy, następnie analizujemy, proponujemy i przedstawiamy. Potem już tylko działamy – wymykając się spod sztywnych ram i standardowej obsługi.

Jakość i efektywność

Niezależnie od tego co robimy i w jakim czasie, zawsze na mecie naszych działań spotykają się efekt i jakość. Wartości te definiują styl naszej pracy bez względu na pełnioną w strukturach firmy rolę.

Zarząd

Piotr Fabiański

Prezes Zarządu

Rada nadzorcza

Bartłomiej Janiszewski

Członek Rady Nadzorczej

Marek Gizicki

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Ireneusz Kasner

Członek Rady Nadzorczej