Backup & Storage Systems – niezawodna ochrona danych

Zapraszamy na konferencję pt. Backup & Storage Systems – niezawodna ochrona danych, której jesteśmy partnerem. W trakcie konferencji omówione zostaną współczesne wyzwania oraz sposoby radzenia sobie z problemami bezpieczeństwa danych.

O godzinie 11:15 zachęcamy do wysłuchania naszych ekspertów, którzy wystąpią w prelekcji Backup & Storage – elastyczne rozwiązania, terabajty możliwości. Budowa rozwiązań centralnych systemów kopii zapasowej wymaga wiedzy i doświadczenia. Czy deduplikacja, kompresja i chmura są dla każdego? Kiedy, co i w jakim wymiarze stosować?
 
W drugiej części wystąpienia zostanie poruszona tematyka funkcjonalności macierzy dyskowych i roli, jaką odgrywają dla elastyczności środowiska. Istotny aspekt w tym względzie to spójnie zaprojektowane środowisko, poprzedzone rzetelnym audytem. Współpraca z największymi producentami, m.in. z HDS, Lenovo, Huawei, IBM czy NetApp pozwala nam dobrać technologię do konkretnego zapotrzebowania.
 
Na koniec kilka słów o zaletach wirtualizacji macierzy dyskowych czyli czym jest Software Defined Storage (SDS) i w jaki sposób zapewnia odpowiednią niezawodność (nadmiarowość) oraz wydajność.

Termin: 26.01.2017
Miejsce: Golden Floor Plaza, Piętro XV sala 3, Al. Jerozolimskie 123A Warszawa

Rejestracja     Zobacz agendę

Prelegenci

 

Kornel Kundzicz

Architekt systemów informatycznych
Infonet Projekt SA

Specjalista w zakresie projektowania rozwiązań opartych o systemy storage, w szczególności Hitachi Data Systems. Od wielu lat doradza polskim i zagranicznym przedsiębiorcom oraz organizacjom sektora publicznego, jak budować efektywne i zoptymalizowane środowiska oraz mądrze inwestować w rozwój infrastruktury IT. Certyfikowany praktyk z dużym doświadczeniem wdrożeniowym, aktywnie uczestniczy w procesach sprzedaży oraz późniejszym wsparciu powdrożeniowym. Trener i wykładowca na licznych warsztatach i szkoleniach kompetencyjnych..

 
 
 

Michał Janik

Architekt systemów informatycznych
Infonet Projekt SA

Specjalista w zakresie projektowania, optymalizacji i wirtualizacji środowisk informatycznych. Od wielu lat rozwija swoje umiejętności w obszarze bezpieczeństwa, archiwizacji i odtwarzania danych, aktywnie uczestniczy w projektowaniu systemów kopii zapasowych. Pracował nad rozwojem jednego z kluczowych na rynku rozwiązań Backup Appliance – TSMbox. Strategiczny doradca w zakresie budowania polityk bezpieczeństwa, ma za sobą dziesiątki przeprowadzonych audytów systemów kopii zapasowych dla kluczowych przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Szkoleniowiec i prelegent na licznych konferencjach i warsztatach. Autor wielu publikacji eksperckich.