Beskid IT Academic Day

 

23 marca odbędzie się 8. konferencja IT Academic Day na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Organizatorzy nieustannie rozwijają ten kultowy event, dlatego w tym roku poszli o krok dalej. Ogromne znaczenie ma dla nich wsparcie, które uzyskują ze strony środowiska lokalnego. Są dumni ze swojego pochodzenia, dlatego nazwa eventu zyskała przedrostek „Beskid”.

Infonet Projekt SA ponownie wspiera to wydarzenie jako srebrny sponsor konferencji.

 

Informacje od Organizatora

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia przygotowaliśmy dla Was aż sześć warsztatów. Tym razem nasze zajęcia są skierowane nie tylko do uczniów szkół średnich, ale także studentów i wszystkich chętnych! Pośród zróżnicowanej oferty tematycznej każdy znajdzie coś dla siebie.

Co roku dokładamy wszelkich starań, aby poziom prelekcji był niezmiennie na najwyższym poziomie, a uczestnicy, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, wynieśli z tego dnia ogromne pokłady wiedzy oraz do dalszego jej poszerzania. Dodatkowo dbamy o to, aby to piątkowe spotkanie było dla wszystkich przede wszystkim mile spędzonym czasem, dlatego konferencja wzbogacona jest o dodatkowe atrakcje (stanowiska do gier, poczęstunek, konkursy i inne). Organizujemy również panel warsztatowy, pozwalający na rozwój umiejętności praktycznych.

Pod okiem ekspertów dowiesz się od czego zacząć, a czego unikać.

 

Rejestracja: http://bitad.reset.ath.eu/

 

Start: 23 marca 2018, godz. 08:00

Koniec: godz. 16:00

Miejsce: ul. Willowa 2, budynek L, Auditorium Maximum